Natalie Portman ve Jude Law’ın başrolü paylaştığı Vox Lux filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Vox Lux. Natalie Portman

Hikaye 1999 yılında başlayıp 2017’ye kadar uzanıyor. Yıllar önce okulunda yaşanılan bir saldırıdan sağ kurtulan Celeste ve kardeşi Eleanor, bu olay hakkında bir şarkı besteler. Şarkıyı anma töreninde seslendiren kardeşler bir menajerin dikkatini çeker. Hızlı bir şekilde şöhreti yakalayan Celeste’in düşüşü de bir o kadar hızlı olur. 31 yaşına basan pop yıldızı, eski şöhretini geri kazanmak ve rayına oturtmak için çalışır.

Natalie Portman ve Jude Law Yeniden Birlikte

Closer filminde birlikte oynayan Portman ve Law, Vox Lux‘de tekrar bir araya geliyor. Law’ı, Portman’ın hayat verdiği Celeste karakterinin hem menajeri hem de akıl hocası olarak izleyeceğiz. The Killing of a Sacred Deer filmiyle yıldızı parlayan Raffey Cassidy, Celeste’in gençliğini canlandırarak büyük övgüler topladı.

Filmin ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz kesinleşmedi.

Yazar Hakkında

İrem Naz Güvel

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.