Johnny Depp, David Lynch, Sam Raimi, J.K Simmons ve daha pek çok ünlü isim 16 yaşındaki kanser hastası Anthony Conti’nin hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

anthony-conti

 

Ciddi hastalıkları olan çocukların sinema ile ilgili hayallerini gerçekleştimk amacıyla 2007’de kurulan Make A Film Foundation isimli yardım derneği, adrenal korteks kanserinin dördüncü evresinde olan 16 Yaşındaki Anthony Conti’nin hayali üzerine birçok ismi bir araya getirerek zombi temalı bir kısa film yapılmasını sağladı.

Oyuncular Johnny Depp, Laura Dern, Penelope Ann Miller, J.K.Simmons; yönetmen ve yapımcılar David Lynch, Sam Raimi, Catherine Hardwicke, Theodore Melfi projeye dahil oldu. Kasım ayının son haftası çekilen film Black Ghiandola; tüm ailesi ölmüş bir adamın bir zombi saldırısı altında genç bir kızı kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atmasını konu alıyor.

Filmin senaryosunu Anthony Conti ve Makinist(2004)’in senaristi Scott Kosar yazdı, yönetmen koltuğuna ise Sam Raimi, Catherine Hardwicke ve Theodore Melfi oturudu.

anthony-conti-2

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.