Safdie Kardeşler‘in yönetmen koltuğunda oturduğu başrolünde Adam Sandler’in yer aldığı Uncut Gems’ten beklenen fragman yayınlandı.

İlk filmleri Heaven Knows What filmiyle sinema dünyasına giriş yapan Josh ve Benny Safdie, daha sonrasında çektikleri Good Time‘la dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmış ve filmin başarısıyla adlarını geniş bir kitleye duyurmuşlardı. Uluslararası prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan yeni filmleri  Uncut Gems ile kariyerlerindeki yükselişi sürdürecek gibi duran Safdie Kardeşler izleyiciye başarılı bir aksiyon hikayesi vaad ediyor.

New York’ta mücevher ticaretinin döndüğü bölgede zengin ve ünlülere satış yapan kuyumcu Howard Ratner’ın hikayesini anlatan filmin başrolünde, kariyerini genellikle komedi filmleriyle şekillendiren Adam Sandler var. Kariyerinin en farklı rollerinden birini üstlenen Sandler’i büyük fırsatlar peşinde koşarken aile hayatını ve işini dengede tutamayan; işlerini bir türlü yoluna koyamayan bir kuyumcu olarak göreceğiz.

Uncut Gems’in Yürütücü Yapımcısı Martin Scorsese

A24’un dağıtımcısı olduğu Uncut Gems‘in ilmin yürütücü yapımcılığını Martin Scorsese üstleniyor. 13 Aralık’ta Amerika’da vizyona girecek olan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi henüz belli değil.

Filmden yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ekin Taneri

1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.