Tim Burton’ın Ransom Riggs kitabından beyaz perdeye uyarladığı yeni filmi Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children’dan ilk görselleri paylaşıldı.

peregrins-gallery9

Son olarak karşımıza 2014 yılında vizyona giren Big Eyes filmiyle çıkan ünlü yönetmen Tim Burton, önümüzdeki aylarda yeni filmiyle yeniden seyirci karşısına çıkacak. Yönetmenin Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children ismini taşıyan yeni filmi, 2011 yılında basılan ve piyasaya çıktığı sene okuyuculardan oldukça büyük bir ilgi gören Ransom Riggs‘in aynı adlı romanının uyarlaması olarak dikkat çekiyor.

peregrins-gallery1

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children; Jake adında bir çocuğun, terapistinin tavsiyesi üzerine okyanus aşırı bir yolculuk yapıp, bir zamanlar büyükbabasının da yaşadığı ve şimdilerde terk edilmiş olan bir yetimhaneyi bulmak için çıktığı yolculuğu anlatıyor.

peregrins-gallery8

Dark Shadows’ta da Tim Burton’la çalışan Eva Green’in Miss Peregrine rolü ile karşımıza çıkacağı, Judi Dench, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp ve Samuel L. Jackson’ı da kadrosunda barındıran Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children 30 Eylül’de vizyona girecek.

peregrins-gallery7

peregrins-gallery6

peregrins-gallery2

peregrins-gallery5

peregrins-gallery10

peregrins-gallery4

peregrins-gallery3

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.