Joe Wright’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Amy Adams’ın başrolünde yer aldığı  Penceredeki Kadın’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Amy Adams in The Woman in the Window (2020)

Pride & PrejudiceKefaretAnna Karenina gibi birçok başarılı edebiyat uyarlamasıyla sinema dünyasında adını sıkça duyduğumuz Joe Wright yeni bir roman uyarlaması olan The Woman in the Window ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. A. J. Finn’in romanından uyarlanan filmin başrolünde Oscar’a pek çok kez aday olan Amy Adams yer alıyor. Adams’a Julianne Moore, Gary Oldman, Jennifer Jason Leigh, Anthony Mackie, Brian Tyree Henry ve Wyatt Russell gibi dikkat çekici isimler eşlik ediyor.

Agorafobik Bir Kadının Gerilim Dolu Hikayesi

Gününün çoğunu evde geçiren Anna, karşı dairesine yeni taşınan bir aileyi gözetlerken şiddet içeren olaylara tanıklık eder ve etrafındakilere bunun gerçekliğini kanıtlamak için mücadeleye girişir.

 15 Mayıs 2020’de izleyeceğimiz filmin senaryosunda  Tracy Letts’in imzası var.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz 

Yazar Hakkında

Ekin Taneri

1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.