“The Devil All the Time”ın İlk Fragmanı Yayımladı!

Netflix’de 16 Eylül’de prömiyerini yapacak olan, yılın merakla beklenen yapımlarından “The Devil All the Time” ın ilk fragmanı yayınlandı.


Donald Ray Pollock’un aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryosunu  Paulo Campos ile birlikte, 2012’deki psikolojik gerilim türündeki “Simon Killer” filmiyle dikkatleri üzerine çeken genç yönetmen Antonio Campos kaleme aldı. Filmin yönetmen koltuğunda da oturan Antonio Campos, “The Devil All the Time” ile yine bir psikolojik gerilim türüyle karşımıza çıkıyor.

The Devil All the Time Hakkında

Ohio ve Bati Virginia’nın kırsal kesiminde bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatının konu edindiği filmde; Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell ,kanser olan karısı Charlotte’u ne kadar kurbanlık kan dökerse döksün, bütün çabalara ve dualara rağmen acı verici bir ölümden kurtaramayan ve bunun suçluluğunu yaşayan bir adamdır. Carl ve Sandy Henderson ise seri katil bir çifttir. Din adamı olan Roy ise yardımcısı Theodore ile çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. William ve Charlotte’un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell, iyi ama aynı zamanda kendi başına şiddet eğilimli bir adam olarak büyümüştür.

Dikkat Çeken Oyuncu Kadrosu

Tekinsiz karakterleri rahatsız edici atmosferiyle bir arada göreceğimiz, İkinci Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasındaki zaman diliminde geçen filmin oyuncu kadrosunda; son dönemlerde yer aldığı başarılı yapımlarla adından söz ettiren Robert Pattinson, Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man’i Tom Holland, Jason Clarke, Riley Keough, Sebastian Stan, Eliza Scanlan, Stephan King’in Kült romanından uyarlanan ”It” filmlerindeki hayat verdiği Penny Wise karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ve Castle Rock dizisiyle de adından söz ettiren Bill Skarsgård, ”Alice In Wonderland”, ”Crimson Peak” gibi yapımlardan tanıdığımız Mia Wasikowska, Harry Melling ve Haley Bennett gibi isimler yer alıyor.  Bir araya getirdiği dönemin popüler isimlerinden oluşan oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken filmin yapımcılığını Jake Gyllenhaal ve Nine Stories üstleniyor. Max Born ve Randall Poster da filmin yapımcılığını üstlenen diğer isimlerden.

16 Eylül‘de Netflix‘de yayınlanacak olan, merakla beklenen filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.