Thin Red Line (İnce Kırmızı Hat) filmiyle ününe ün katan ve son olarak karşımıza Voyage of Time: Life’s Journey ile çıkan yönetmen Terrence Malick’in yeni filmi Song to Song‘dan soundtrack listesi yayınlandı.

Her filmi adeta görsel şölen olarak nitelendirilen 73 yaşındaki Malick‘in filmlerinde oyuncu kadrosu da hep dikkat çekmiştir. Yine hepsi birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı bir oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Malick‘in yeni filminde de Ryan Gosling, Christian Bale, Rooney Mara ve Natalie Portman yer alıyor.

Filmin başrollerinde Natalie Portman, Ryan Gosling, Michael Fassbender ve Rooney Mara yer alırken; onlara Haley Bennett, Christian Bale, Val Kilmer, Benicio Del Toro, Clifton Collins Jr., Angela Bettis, Bérénice Marlohe, Florence Welch ve Holly Hunte eşlik ediyor.

Madonna’dan Bob Dylan‘a, Arcade Fire‘dan Iggy Pop‘a kadar birçok kaliteli sesin bir araya geldiği soundtrack listesi, müziğin filmin hikayesinin odağında olduğunun da bir işareti aslında (Zaten adının Song to Song olması da bunun bir başka göstergesi).

Lykke Li, Patti Smith, Black Lips, Iggy Pop ve Dana Falconberry de dahil olmak üzere Die Antwoord, Sharon Van Etten, Bob Dylan ve Bob Marley’in klasiklerinin yer aldığı 54 parçanın yer aldığı soundtrack listesi Spotify’da herkese açık şekilde dinleyicisini bekliyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.