Haberler

Southpaw’dan İkinci Fragman Yayınlandı!

(L-R) AMY MCADAMS and JAKE GYLLENHAAL star in SOUTHPAW

Jake Gyllenhaal ve Rachel McAdams’ın başrollerini paylaştığı dram Southpaw‘ın ikinci fragmanı yayınlandı. Jake Gyllenhaal’i başarılı bir boksör olarak izleyeceğimiz yapımın senaryosu Kurt Sutter’ın elinden çıktı.

southpaw-film

Solak boksör ”Harika” Billy Hope’un gerçek yaşam öyküsünden ve yaşadığı aile trajedinden sıyrılmaya çalışmasından uyarlanan filmin yönetmenliğini ise Training Day ve Shooter gibi yapımlardan hatırlayacağınız başarılı isim Antoine Fuqua üstleniyor. Rita Ora, Naomie Harris, Tyrese Gibson , Forest Whitaker, 50 Cent, ve Beau Knapp gibi isimler de filmin kadrosunda yer alıyor.

Kariyerinde daha ileri gitmek için çabalayan bir boksörün, yaşamının kontrolden çıktığını fark etmesini ve kızıyla olan ilişkisini konu edinen film, Türkiye’de 7 Ağustos 2015 tarihinde beyazperdede olacak.

Fragman için;

 

Gülfem Kıroğlu
1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Yorum yaz