En son ‘’Fury’’ filminde beraber çalışan David Ayer ve Shia Labeouf’un yolları ‘’Tax Collector’’ ile yeniden kesişiyor.

Oyuncu ve yönetmen olarak son dönemin en üretken isimlerinden olan Shia Labeouf ve David Ayer bu kez bir ‘’Indie’’ filminde beraber çalışacaklar. Son olarak Netflix için ‘’Bright’’ filmiyle kamera arkasına geçen David Ayer, devam filmi ‘’Bright 2’’ öncesi bir ‘’Indie’’ filmiyle soluklanacak. ‘’Tax Collector’’ için yönetmen koltuğuna oturacak olan David Ayer, filmin başrolü için daha önce ‘’Fury’’ filminde beraber çalıştığı Shia Labeouf’u seçti.

Şu anda ‘’Borg McEnroe’’ ile sinemalarda izlediğimiz Shia Labeouf, bu yıl içerisinde tamamlanması beklenen ‘’The Peanut Butter Falcon’’, 2019’da gösterime girmesi beklenen ‘’Honey Boy’’ ve ‘’Tax Collector’’ ile üretkenliğine devam edeceğe benziyor. Lars Von Trier’in özel oyuncu kadrolarına da ‘’Nymphomaniac’’ ile katılmış olan Labeouf, ‘’Transformers’’ serileri ve ‘’The Necessary Death of Charlie Countryman’’ gibi filmlerle farklı türlerde işlerde roller almıştı.

‘’S.W.A.T’’ filmiyle tanıdığımız Bobby Soto’nun da oyuncu kadrosunda yer alacağı ‘’Tax Collector’’ filminin konusu ve detayları ile ilgili bilgiler henüz çok sınırlı olsa da gerilim-suç türünde olacağı tahmin ediliyor. Filmin çekimlerine bu yaz Los Angeles’ta başlanacak.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.