Yavuz Turgul yedi sene aradan sonra Şener Şen’in yine başrolünde olacağı yeni filmi “Yol Ayrımı” için çekimlere başladı.

Daha önce Eşkıya, Gönül yarası, Muhsin Bey gibi birçok başarılı yapımda beraber çalışan Şener Şen ve Yavuz Turgul bu birlikteliği yine bozmadı. Turgul’un hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcılığını ise TMC üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Şener Şen’in yanısıra Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Şerif Erol, Ruhsar Öcal, Mert Fırat ve Defne Kayalar gibi başarılı oyuncular yer alıyor. İstanbul’da sürdürülen filmin çekimleri büyük bir titizlikle devam ediyor.

Filmin konusu ise şöyle:

Şener Şen, filmde hayatını babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan ve bunun için acımasız yöntemler kullanmaktan çekinmeyen Mazhar Kozanlı karakterini canlandırıyor. Mazhar’ın yaşadığı ağır trafik kazası, zihninde ve ruhunda yeni bir hayata atılma isteğini tetikler. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir.

Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekânlar bulacak, yolu Nur’un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

Yol Ayrımı setinden gelen ilk görseller;             

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.