BqRMZCkVGeçtiğimiz yıl Faruk Duman, Hilmi Yavuz, Cem Kalender, Irmak Zileli ve Onur Caymaz’lı kadrosuyla dikkat çeken Sarnıç Atölye, kategorilerini arttırarak yoluna devam ediyor. Edebiyatın yanına sinema ve sporu da ekleyen Sarnıç Atölye’de yeni dönemde kimler yok ki? Kader‘in Bekir’i olarak tanıdığımız, Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın gençliğini oynayarak halkın kalbinde taht kuran Ufuk Bayraktar, oyunculuk atölyesinde genç oyuncular ve oyuncu adaylarıyla deneyimlerini paylaşacak. Geçtiğimiz yıl 21. Adana Uluslararası Altın Koza Film Festivali ve 5. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü kazanan Toz Ruhu‘nun yönetmeni Nesimi Yetik, yönetmenlik atölyesinde yeni sinemacılara yol gösterecek.

Spor Medyası ve Yazarlığı’nda Uğur Karakullukçu, Felsefe Atölyesi’nde Orhan Örsman, Senaryo Atölyesi’nde Barış Erdoğan, Film Kurgusu Atölyesi’nde deneyimli kurgucu Orhan Örsman ve Felsefe Atölyesi’nde Galatasaray Üniversitesi Prof.u Nami Başer, yeni dönemde Sarnıç Atölye’de olacaklar. Ayrıca Onur Caymaz’ın çok sevilen Yaratıcı Okurluk atölyesi de 13 Aralık’ta başlayacak. Yeni dönemin başvuruları 31 Kasım tarihine kadar sürecek.

 

Detaylar ve iletişim için;

Adres: Mürver Çiçeği Sokak Fikri Erkmen Apt. No:10/A Daire 4 Rasimpaşa/Kadıköy

Telefon: 535 404 51 08

E-Mail: [email protected]

Yazar Hakkında

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.