Haberler

Robert Downey Jr.’nin Başrol Oynadığı Dolittle’dan İlk Fragman Yayınlandı

Robert Downey Jr’nin başrolünde yer aldığı Dolittle’dan ilk fragman yayınalndı.

Image result for Dolittle

Robert Downey Jr‘nin yeni filmi, Dolittle Kraliçe Viktorya’nın hüküm sürdüğü İngiltere zamanlarına ait masalsımsı bir macera. 7 yıl önce eşini kaybeden tuhaf Dolittle kraliçeye adına çalışan bir veterinerdir. Karısının ölümünden sonra inzivaya çekilmiş ve Dolittle köşkünde egzotik hayvanlarıyla birlikte yaşamakatadır. Ama genç kraliçenin hastalığı Dolittle’ı çok da istekli olmadığı bir maceraya sürükler. Tüm bu macera Dolitttle için cesaretini ve eski neşesini yeniden kazandığı bir maceraya dönüşür.

Yönetmenliğini Stephan Ganghan‘ın üstlendiği Dolittle‘ın oyuncu kadrosunda Micheal Sheen, Tom Holland, Jim Broadbent gibi isimler de yer alıyor. Filmdeki hayvanları ise yine ünlüler ses veriyor. Gorili Rami Malek, Devekuşunu Kumail Nanjani, ördeği Octavia Spencer, papağanı Emma Tampson seslendiriyor.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=jhCs0BJwqMU[/embedyt]

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz