Haberler

Priyanka Chopra, The Matrix 4’un Kadrosuna Katılıyor

Priyanka Chopra, The Matrix 4'un Kadrosuna Katılıyor

Merakla beklenen The Matrix 4‘un kadrosuna son olarak Priyanka Chopra dahil oluyor.

Geçtiğimiz haftalarda devam filminin çekileceği açıklanan The Matrix serisiyle ilgili yeni bilgiler paylaşılıyor. Ana kadroda yer alan Keanu Reeves ve Carrie Anne Moss‘a serinin 4. filminde Jonathan Groff, Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II ve Neil Patrick Harris eşlik edecek. Şimdi de bu isimlere eklenecek isimler arasında Priyanka Chopra yer alıyor. Warner Bros.’un Chopra ile görüştüğü ve oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Oyuncunun hangi role hayat vereceği açıklanmadı.

1999 yılında başlayan Matrix serisi, The Matrix Reloaded ile devam etmiş ve The Matrix Revolutions ile de final yapmıştı. Geçtiğimiz yılın sonunda, serinin 4. filminin geleceği kesinleşti. Ancak çekimlerine 5 Şubat’ta başlanılacak filmin konusuyla ilgili henüz bir paylaşım yapılmadı.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz