Haberler

PARK CHAN-WOOK İLK KEZ WESTERN FİLMİ YÖNETECEK

PARK CHAN-WOOK İLK KEZ WESTERN FİLMİ YÖNETECEK

Güney Koreli yönetmen Park Chan-wook, uzun süredir üstünde çalıştığı western türündeki filmi The Brigands of Rattlecreek için hazırlıklara başladı.

Oldeuboi kamera arkası

The HandmaidenThirst ve Old Boy filmlerinin yönetmeni Park Chan-wookThe Brigands of Rattlecreek adlı yeni filmiyle şiddet dozunu arttırıyor. Yönetmenin ilk western türündeki bu filmin senaryosunu Dragged Across Concrete ile Bone Tomahawk‘ın yönetmeni ve senaristi S. Craig Zahler üstlenecek. The Brigands of Rattlecreek‘in senaryosu 2006 yılında Black List’e seçilmiş ancak çok şiddet sahneleri barındırdığı için rafa kaldırılmıştı. Filmin hakları Amazon Studios tarafından satın alınınca çekim için yeniden gündeme geldi.

Film, şiddetli bir fırtına esnasında kasabayı soyan haydutlardan intikam almaya çalışan bir doktor ve bir şerifi merkezine alıyor. Amazon ve yapımcı Bradley Fischer’ın Doktor rolü için ilk düşündükleri isim, başarılı oyuncu Matthew McConaughey. Yapımcılar, şerif rolü için ise A-list bir aktörle çalışmayı planlıyor.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

1 Yorum

  1. Aslında burada böcek ev sahiplerinin rutinlerini bozan şeydir. Kedinin rutinini kendi doğal döngüsü içinde aynı sınırlarda yaşayarak bozarken, ev sahibinin döngüsünü ise kedi sayesinde bozar. Burada ev sahibi bir aracı/böcek spreyi ile böceğe hakimiyet kurarken, kedi ise bir aracı/böcek ile ev sahibine hakimiyet kurar.

Yorum yaz