Olivia Colman, Maggie Gyllenhaal imzalı filmde yer alacak

İlk yönetmenlik deneyimi ‘The Lost Daughter’ için hazırlıkları sürdüren Maggie Gyllenhaal, filmin başrolünde Olivia Colman, Dakota Johnson, Jessie Buckley ve Peter Sarsgaard gibi başarılı isimlerle çalışıyor.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliğe de adım atan Maggie Gyllenhaal, Elena Ferante’nin çok satan romanından esinlendiği filmin senaristliğini de üstleniyor.

Gelecek günlerde çekimlerine başlanması planlanan ‘The Lost Daughter’ın sinemaseverlerle buluşacağı tarih ise, henüz netleşmedi. Filmin detaylarını ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Gaye Kiper

1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.