2013 yılında vizyona giren Now You See Me’nin yakaladığı başarının ardından yapımcı stüdyo Lionsgate devam filmi çekmeyi kafaya koymuş ve yeteneklerinin doruğundaki birkaç illüzyonistin banka soygununa giriştiği hikâyenin devamını bu sene bizlerle buluşturmuştu. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Morgan Freeman ve Michael Caine gibi usta aktörleri bir araya getiren Now You See Me 2 gişede ilk film kadar başarılı olmasa da seriye üçüncü bir yapımı katmak için gerekli her şeyi sağlamıştı.now-you-see-me-the-second-act

Now You See Me 2’yi sinemalarda izlememizin üzerinden henüz altı ay bile geçmemişken yapımcı stüdyo üçüncü film için start verildiğini belirtti. Projenin şu anda senaryo aşamasında olduğunu söyleyen Lionsgate, üçüncü filmin senaryosunun kimlerin elinden çıkacağını da açıkladı.

Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu San Andreas filminin yazarları olan Neil Widener ve Gavin James Now You See Me 3 için klavyelerinin başına geçmiş durumdalar. İkili aynı zamanda 1946 yılında San Francisco’daki Alcatraz Hapishanesi’nde geçecek olan bir aksiyon/macera filminin de senaryosu üzerinde çalışıyor.

Yönetmen koltuğunda kimin oturacağı henüz belirlenmese de oyuncu kadrosunda bir değişiklik olmayacaktır. Çekimleri 2017 baharında başlayacak olan Now You See Me 3, bizlerle en erken 2018 yılında buluşacak gibi görünüyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.