Haberler

Netflix’in Noomi Rapace’li Yeni Filmi Close’dan Türkçe Altyazılı Fragman Yayınlandı!

Ocak içerisinde yayınlanacak Netflix’in Noomi Rapace’li yeni filmi Close‘dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Netflix‘te izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan aksiyon gerilim türündeki Close‘un başrolünde Ejderha Dövmeli Kız, Prometheus, Sherlock Holmes: Gölge Oyunları gibi filmlerle tanınan Noomi Rapace yer alıyor. Close, Noomi Rapace’in Bright’tan sonra rol aldığı bir başka Netflix projesi olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Filmde ayrıca, genç oyuncu Sophie NélisseEoin MackenIndira VarmaCharley Palmer Rothwell ve A Most Violent Year, Da Vinci’s Demons, Knightfall gibi pek çok filmle yurt dışı televizyon ve sinema sektöründe yer alan Akın Gazi gibi pek çok isim yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise, 2008 yapımı Lady Godiva ve 2014 yapımı Born of War‘u çeken Vicky Jewson oturuyor.

Close, zengin bir mirasçıyı korumakla görevlendirilen terörle mücadele uzmanı olan Sam’in hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Sam, başarılı bir terörle mücadele uzmanıdır. Ancak o, kendisine verilen yeni görevi bu zamana kadar yaptığı işlere göre oldukça kolay bulur. Zengin bir iş adamı vefat edince şirketin başına onun genç kızı Zoe geçer. Tüm gözler artık Zoe’nin üzerindedir. Bu yüzden Sam, genç varisi korumakla görevlendirilir. Sam, yeni görevini basit bir iş olarak görse de çok geçmeden Zoe saldırganların hedefi haline gelir. Sam’in şeytani bir planı açığa çıkarması ise işleri iyice kızıştırır. Sam, bir yandan genç varisini adam kaçırma konusunda uzman bir gruba karşı korumaya çalışırken bir yandan da ona, saldırganlara karşı kendisini korumayı öğretir. Hayatları tehlikede olan Sam ve Zoe, ya karşılarına çıkan saldırganların canını alacak ya da kendi hayatlarından olacaktır.

Aksiyon ve gerilim türlerini bir araya getiren Close, 18 Ocak’da Netflix üzerinden seyircisiyle buluşacak.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz