Haberler

Muhteşem Kadroya Sahip Collateral Beauty’den Bir Fragman Daha!

Edward Norton, Kate Winslet, Helen Mirren, Keira Knightley… Kadrosundaki yıldız isimleri sayarak bitiremeyeceğimiz, Will Smith’in başrolünde bulunduğu Collateral Beauty‘den yeni bir fragman yayımladı!

collateral

Adeta yıldızlar geçidi tadında bir kadroya sahip olan Collateral Beauty, kadrosuyla olduğu kadar fragmanlarıyla da ses getiriyor. Başrolünde Will Smith’in bulunduğu film, New York’ta yaşayan başarılı bir reklamcının derin bir trajediye sahip olan hayatını konu alıyor.

Yönetmenliğini, The Devil Wears Prada ile tanıdığımız David Frankel’in yaptığı filmin senaryosunu ise Allan Loeb yazdı. Belirtilen ünlü isimler dışında Naomie Harris, Micheal Pena ve Enrique Murciano’nun da kadrosunda bulunduğu filmin Türkiye’de 23 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin yayımlanan yeni fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz