Haberler

Morgan Freeman, Raja Gosnell’in Yönettiği ‘Cold Warriors’ un Oyuncu Kadrosunda!

Komedi ve romantik komedi filmlerinin vazgeçilmez yönetmeni Raja Gosnell, yeni filmi ‘Cold Warriors’ın oyuncu kadrosuna usta aktör Morgan Freeman’ı dahil etti.

0a7587e8cba11858190a10134876cae7_large

Pretty Woman, Home Alone gibi ünlü yapımların yönetmenliğini üstlenen Raja Gosnell, casusluk-komedi türünde yeni bir projeye imza atıyor. Cold Warriors isimli filmin başrolünü Oscar’lı ünlü oyuncu Morgan Freeman üstlenecek.

Senaryosu, Happy Murders’tan tanıdığımız Todd Berger tarafından kaleme alınan filmde; emekli bir CIA ajanı olduğunu öğrendiği babasına bir Soğuk Savaş dönemi görevi için yardım eden video programcısının başına gelenler anlatılıyor. Babasına yardım etmek için Paris’te yapılacak olan oyun konferansına gitmekten vazgeçen evlat rolünü kimin canlandıracağı ise henüz netlik kazanmadı.

Gamze Gencer
O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Yorum yaz