Martin McDonagh yeni filmi için daha önce yönetmenliğini üstlendiği In Bruges filminin oyuncularıyla bir araya geldi.

Martin McDonagh, Colin Farrell, Brendan Gleeson

Three Billboards Outside Ebbing Missour, In Bruges, Seven Psychopaths filmlerinin yönetmeni Martin McDonagh yeni filmi için çalışmalara başladı. McDonagh yeni filminin kadrosu için eski oyuncuları ile bir araya gelecek. McDonagh, yönetmenliği ve senaryosu yine kendisine ait olan ve pek çok önemli festivalden ödülle dönen 2008 yapımı In Bruges filminin oyuncu kadrosu ile araya gelecek. Colin Farrell ve Brendan Gleeson ile birlikte çalışmaya başlayacak olan İrlandalı yönetmen yeni filminin senaryosunu kaleme aldı.  Yeni projenin yapımcılığını daha önce Three Billboards Ousite Ebbing, Missour‘unda yapımcılığını üstlenen Searchlight gerçekleştirecek.Filmde ayrıca In Bruges‘de yer alan Ralph Fiennes‘da rol alacak.Martin Mcdonagh filmin çekimlerine yazın başlamayı planlıyor.

Film İrlanda’nın uzak bir adasında yaşayan ve çocukluklarından beri birlikte olan iki yakın arkadaşı konu alıyor. İçine girdikleri bir çıkmaz sonucunda bu yakın iki arkadaşın arası açılıyor. İkilinin arasının bozulması ise beklenmedik başka problemlere sebep oluyor.

 

Yazar Hakkında

Elif Ege Taneri

21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.