Haberler

Kong: Skull Island’dan Yeni Fragman Geldi

King Kong’un büyüleyici hikayesine yepyeni bir bakış açısı getirecek olan, Tom Hiddleston ve Brie Larson’ın başrollerini paylaştığı Kong: Skull Island’ın yeni fragmanı yayımlandı. 

here-s-our-first-behind-the-scenes-look-at-kong-skull-island-929157

Legendary Pictures, Jurassic Park‘ın kazandığı büyük başarıdan sonra iki canavar evreni Godzilla ve King Kong‘u birleştirmeye karar veriyor. 2014 yılında gösterime giren Godzilla‘yı ilk filmi olarak kabul edecek olan seri, King Kong‘u da alarak uzun süreli bir yolculuğa çıkıyor. Hem King Kong‘un başlangıcı hem de devamını gösterecek olan Kong: Skull Island’ın 10 Mart 2017‘de gösterime girmesi bekleniyor. Efsanevi devin başlangıç hikayesini yeni bir bakış açısıyla beyazperdeye taşıyacak olan filmin merak uyandıran ilk fragmanı karşınızda!

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz