Haberler

Komedi ve Gerilim Türlerini Bir Araya Getiren Ready or Not’tan Yeni Fragman!

Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillet yönetmenliğinde komedi ve gerilim türlerini bir araya getiren Ready or Not’tan yeni fragman geldi.

Alışılanın dışına çıkarak iki farklı türü bir araya getiren Ready or Not‘ın başrollerini, The Babysitter’ın başrol oyuncusu Samara Weaving, Arrival’ın Captain Marks’ı Mark O’Brien ve Groundhog Day’de Rita karakterine hayat veren Andie MacDowell paylaşıyor. Filmde ayrıca başrol oyuncularına Adam BrodyMelanie Scrofano ve Nicky Guadagni gibi isimler de eşlik ediyor.

Ready or Not, Le Domas ailesine yeni katılan Grace’in kanlı bir aile geleneği ile karşı karşıya gelişini konu alıyor. Filmde Le Domas ailesine katılabilmesi için gelinin, aile üyeleri tarafından Orta Çağ’dan kalma işkence aletleri ve oklarla avlandığı bir saklambaç oyunundan kurtulması gerekiyor. Grace’in başlangıçta katılmak istediği Le Domas ailesinin kanlı geleneğini öğrenmesiyle birlikte ise filmin gerilim kısmı başlıyor.

İşte merakla beklenen fragman:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz