Haberler

Jessica Chastain’in Yeni Projesi Belli Oldu!

Jessica Chastain’in Yeni Projesi Belli Oldu.

Jessica Chastain, Ashley Ream‘in aynı isimli romanından uyarlanacak Losing Clementine’in başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor. Zero Dark Thirty ve The Help filmleriyle Oscar adaylığı alan Jessica Chastain‘in yeni filmi Losing Clementine‘in yönetmenliğini Lucia Puenzo, senaristliğini ise Better Call Saul senaristlerinden Ann Cherkis üstleniyor.

Losing Clementine, depresyon geçiren Clementine Pritchard isimli dünyaca ünlü bir sanatçının intihar etmeden önce kendisine verdiği bir ay süre içerisinde tamamlaması gerektiğine inandığı işlerini konu alıyor. Bu süreçte annesi ve kız kardeşinin başına gelenleri öğrenmesi ise, işleri daha da içinden çıkılamaz bir hale getiriyor.

Merakla beklenen filmin vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz