Başrollerini Isabelle Huppert ve Chloe Grace Moretz’in paylaştığı Greta’dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Başrollerini başarılı oyuncu Isabelle Huppert ve Chloe Grace MoretzMaika Monroe gibi genç oyuncuların paylaştığı Greta, fragmanından da anlaşılacağı üzere korku ve gerilim türlerinde bir hikayeyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Filmin konusu ise şu şekilde: New York’ta tek başına yaşayan Frances, büyük şehirde tek başına ayakta kalmaya çalışan genç bir kadındır. Bir gün metroda unutulmuş bir çanta bulur. Çantanın sahibi ise, klasik müzik hayranı piyano öğretmeni Greta’dır. Frances, çantayı sahibine ulaştırmak için evine kadar gider. Ardından kısa sürede ikili arasında bir arkadaşlık başlar. Ancak bir süre sonra Frances, anaç yapılı Greta hakkındaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Greta, şehre kurduğu tuzaklarla kurbanlarını evine çekmektedir. Frances’in ilerleyen süreçte fark ettiği tuhaf detaylar ise, ikili arasında korkunç bir ilişkinin başlangıcı olur.

The Crying Game ve Interview with the Vampire filmleriyle tanınan Neil Jordan, Greta‘nın yönetmenliğini üstlenmenin  yanı sıra Ray Wright ile birlikte, filmin senaryosunu da kaleme alıyor.

Aylardır merakla beklenen filmi vizyon tarihi ise, 19 Nisan 2019!

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.