Robert De Niro’nun başrolünü üstlendiği yapımın fragmanı nihayet çıktı!

En son 2009 yılında Turnuva filmi ile seyircilerle buluşan ve şu ana kadar toplam iki uzun metraj filmi bulunan Scott Mann’in yeni filmi yeni fragmanıyla heyecan yarattı.

Kadrosunda Robert De Niro, Jeffrey Dean Morgan, Morris Chestnut, Dave Bautista gibi isimlerin başrolünde yer aldığı film, kızının sağlık giderlerini karşılayamayan ve bu yüzden ortağıyla beraber kumarhane soygununa karışan bir babanın hayatına odaklanıyor. Usta oyuncu Robert De Niro, yine kendisiyle özdeşleşen tipemelere benzer biri olan umursamaz ve asabi mafya patronu Pope rolüyle seyirci karşısına çıkarken, Chestnut da De Niro’nun sağ kolu olarak boy gösteriyor. Ters giden soygun neticesinde kendilerini içerisinde Kate Bosworth tarafından canlandırılan Sydey isimli bir kadını rehin almış halde, 657 numaralı otobüsü kaçırırken bulan ikilinin bu durumdan nasıl kurtulacağını izleyeceğimiz filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belirsiz.

Yazar Hakkında

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.