Gael Garcia Bernal, M. Night Shyamalan’ın son filminde rol alacak.

Coco' Actor Gael García Bernal Accuses Mexican President Of Having ...

Unbreakable, The Sixth Sense, Signs, The Visit, Glass gibi filmleriyle tanınan Amerikalı film yapımcısı ve yazar M. Night Shyamalanyeni projesi için hazırlıklara başladı. Shyamalan’ın yeni filminin son derece güçlü olan oyuncu kadrosuna ise Amores Perros, The Motorcycle Diaries, The Science of Sleep ve La Mala Educación‘daki performanslarıyla hafızalarda yer edinen Gael Garcia Bernal dahil oldu. Gael Garcia Bernal aynı zamanda Shyamalan‘ın filminin başrolünde de yer alacak. M. Night Shyamalan‘ın detayları sır gibi saklanan filminin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Bernal Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre Alex Wolff ve Vicky Krieps. Ken Leung, Nikki Amuka-Bird, Abbey Lee de Gael Garcia Bernal gibi filmin oyuncu kadrosuna sonradan dahil olan isimler arasında yer alıyor.

Filmin senaryosunu kendisi kaleme alan M. Night Shyamalan filmin yönetmenliğini de gerçekleştirecek. M. Night Shyamalan aynı zamanda filmin yapımcıları arasında da bulunuyor. Shyamalan, yeni filmini parasal olarak finanse etse de filmin yapımcılığı üstlenen diğer isimler arasında Blinding Edge Pictures adına Ashwin Rajan ile Marc Bienstock da yer alıyor. Steven Schneider ise filmin yürütücü yapımcılığını gerçekleştirecek.

Glass': How M. Night Shyamalan overcame self-doubt to make a comeback

Shyamalan‘ın diğer tüm filmlerinde olduğu gibi yeni projesinin detayları hakkında da henüz hiçbir bilgi yok. Filmin olay örgüsü ya da karakterleri hakkında henüz hiçbir bilgi mevcut değil. Filmin ismi de diğer tüm detaylar gibi şuan için bilinmiyor. Universal iş birliği ile yapılan filmin gerilim türünde olacağı tahmin ediliyor. Filmin oyuncu kadrosuna ise Gael Garcia Bernal gibi başka yıldız isimlerinde dahil olacağı konuşuluyor.

Universal filmin vizyon tarihini 23 Temmuz 2021 olarak açıklandı. Ama filmin çekimlerine COVID-19 pandemisi dolayısı ile ne zaman başlanacağı şu an için bilinmiyor.

Gael Garcia Bernal ise son olarak Netflix‘in uzun metraj filmi Wasp Network‘de yer aldı. Şimdilerde ise HBO Max‘ın mini serisi Station Eleven üzerinde çalışıyor.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.