Son filmi Boyhood’dan sonra tekrar yönetmenlik koltuğuna oturan Richard Linklater’ın hem yazıp hem yönettiği Everybody Wants Some’dan yeni fragman yayımlandı. 

1200

Dazed and Confused, Before serisi ve Boyhood’dan sonra yeni filmi Everybody Wants Some ise 80’leri beyazperdeye aktaracak. Senaristliğinde ve yönetmenliğinde Richard Linklater’ın bulunduğu ve adını Van Halen’ın 1980 tarihli Women and Children First albümünün hit şarkısından alan Everybody Wants Some, bir üniversitenin beyzbol takımı oyuncularının özgürlüklerini keşfederken yaşadıklarını konu almakta.

İlk gösterimini geçtiğimiz günlerde SXSW Film Festivali’nde yapan filmin oyuncu kadrosunda Will Brittain, Zoey Deutch, Ryan Anthony Guzman, Tyler Hoechlin, Blake Jenner, Glen Powell ve Wyatt Russell gibi pek çok genç isim bulunuyor.

Sadece oyuncu kadrosu değil aynı zamanda Van Halen, The Knack, Blondie ve  The Cars gibi 1980’lerin efsane isimlerinden oluşan sonudtrackleriyle gelen Everybody Wants Some’ın Amerika’da vizyon tarihi 1 Nisan. Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ise hala belli değil.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.