Haberler

Everybody Knows’un Fragmanı Yayınlandı

Everybody Knows Fragmanı Yayınlandı

Başrollerini Penélope Cruz ile Javier Bardem’in paylaştığı Asghar Farhadi’nin oldukça ses getiren son filmi Everybody Knows‘dan fragman yayınlandı.

İranlı yönetmen Asghar Farhadi daha önce A Separation ve The Salesman ile büyük başarı yakalamıştı. Farhadi’nin her iki filmi de Yabancı Dilde En İyi Oscar Ödülü’nü kazanmıştı.

Everybody Knows’da Laura (Cruz) Arjantin’deki küçük bir kasabadan kız kardeşinin düğünü için memleketi İspanya’ya yolculuk eder. Laura, İspanya’ya beraberinde kocası ve iki çocuğunu da götürür. Keyifli geçen düğünün ardından hiç beklenmedik olaylar yaşanmaya başlar. Laura’nın büyük kızının kaçırılmasıyla İspanya seyaheti aile için bir kabusa dönüşür. Gergin günler birbirini takip ederken Laura’nın ailesi ve çevresiyle ilgili tüm sırlar da birer birer gün yüzüne çıkar.

Everybody Knows’da aynı zamanda Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta, Elvira Mínguez, Eduard Fernández, ve Ramón Barea da rol alıyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz