Haberler

Emilia Clarke’lı Voice from the Stone Filmi Geliyor !

Game of Thrones dizisinin yıldızı Emilia Clarke’ı başrolüne yerleştiren gerilim filmi Voice from the Stone‘dan görüntüler geldi. 

Eric D. Howell‘ın ikini ucun metrajlı film yönetmenliğini gerçekleştirdiği, Silvio Raffo‘nun romanından senaryosu Andrew Shaw tarafından uyarlanan dram-gerilim filmi Voice from the Stone‘da Clarke, bir hemşireyi canlandırıyor. Filmde Clarke‘a Yüzüklerin Efendisi serisinin Celeborn‘u Marton Csokas ve Casino Royale filminden tanıdığımız İtalyan aktris Caterina Murino eşlik ediyor.

Filmin rahatsız edici ve gizemli hikayesi 1950’lerde Toskana‘da geçiyor. Ağırbaşlı hemşire Verena, aniden annesini kaybettikten sonra bir daha konuşmayan genç mirasçı bir çocuğu tedavi etmek için görevlendirilir. Verena genç çocuğu gözlemledikçe, villanın taş duvarlarına sıkışmış güçlü ve dünyevi bir kişiliğin büyüsüne kapıldığına ikna olur.

Merakla beklenen film ABD’de 28 Nisan 2017‘de vizyona girecek.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz