Clint Eastwood’un yönetmen koltuğunda oturduğu biyografik dram “15:17 Paris Treni” filminden poster yayınlandı.

Spencer Stone, Anthony Sadler, Alek Skarlatos ve Jeffrey E. Stern imzalı “15:17 to Paris: The True Story of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes” biyografik eserinden beyaz perdeye uyarlanan “15:17 Paris Treni”, Ağustos 2015’te 500 kişiyi katledebilecek bir cephaneyle IŞİD teröristinin Berlin’den Paris’e hareket eden trene binmesi, trendekilere saldırmaya hazırlanırken üç Amerikalının bu teröristi etkisiz hale getirmelerini anlatıyor.

Oscar ödüllü usta oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood‘un 36. uzun metraj yapımı olan “15:17 Paris Treni” gerçek bir hikayeyi, hikayenin gerçek kahramanlarıyla beyaz perdeye yansıtıyor. Stone, Sadler ve Skarlatos’un bizzat kendileri tarafından canlandırıldığı biyografik dram filminin kadrosunda Jaleel White, Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani ve Thomas Lennon da yer alıyor.

Amerikan askerleri olan Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos, Paris treninin yolcuları arasındadır. Sakin bir yolculuk yapmayı bekleyen üçlünün bilmediği şey ise büyük bir IŞID atağına hazırlanmakta olan Ayoub El-Khazzani’nin silahlı bir şekilde, aynı trende olduğudur. Terör saldırısı başladığında, 3 asker, başkalarını korumak için kendi hayatlarını ortaya koyacak ve tarihe geçecek bir olaya imza atacaklardır…

Filmin, 13 Nisan 2018‘de Türkiye’de vizyonda yerini alması bekleniyor.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.