Hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler karakterini canlandıracak olan Chris Evans, Florida kırsalında yeğeni Mary’yi büyütürken, Mary’nin okula başlamasıyla birlikte hemen yetenekli olarak yaftalanması sebebiyle Mary’nin annesi Evelyn ile kızı büyütme konusunda bir savaşa girecek. Film, mücadelenin yasal sürecine odaklanacak. Yönetmenliğini Marc Webb’in üstlendiği yapım aile için dramaya ağırlık verecek.mv5bmjq2ndu3nde0m15bml5banbnxkftztgwmja3otg0mdi-_v1_sy1000_cr006751000_al_

Filmin başrolünde Chris Evans‘a Jenny Slate, Mckenna Grace, Lindsay Duncan ve Octavia Spencer eşlik ediyor. Senaryosunu Tom Flynn‘in yazdığı filmin yönetmenliğini ise (500) Days of Summer‘dan tanıdığımız Marc Webb üstleniyor.

Filmin yönetmeni Marc Webb, (500) Days of Summer ile ortaya oldukça başarılı bir indie film çıkarmayı başarmıştı. Sonrasında ise İnanılmaz Örümcek Adam serisinin yönetmenliğini yaparak başta sergilediği ‘bağımsız’ çizginin dışına çıkmıştı. Webb şimdi yeni bir indie filmle beyaz perdeye geri dönüyor.

Filmin konusu ise şöyle; Frank isimli genç adamın ablası ölür ve Frank ablasının küçük kızı Mary‘ye bakmaya başlar. Mary inanılmaz derecede zeki bir kızdır. Ancak bir süre sonra Mary‘nin anneannesi ve Frank‘in uzun zamandır görüşmediği annesi Evelyn ortaya çıkar. Bunun üzerine Evelyn ve Frank arasında velayet savaşı başlar.

Amerika’da 12 Nisan 2017‘de vizyona girecek olan filmin Türkiye’deki vizyon tarihiyle ilgili şimdilik net bir tarih yok.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.