Haberler

Brad Pitt ve Tommy Lee Jones Aynı Filmde Buluşuyor!

Eylül ayında çekimlerine başlanması planlanan Ad Astra adlı bilimkurgu filminde Brad Pitt ve Tommy Lee Jones başrolleri paylaşacak.

Daha önce The Lost City of Z filminin yönetmeliğini yapan James Gray’in yönetmenlik koltuğuna oturacağı filmin senaryosunu ise Gray, Fringe dizilerinin senaristi Ethan Gross’la paylaşacak.

Lincoln, No Country For Old Men gibi başarılı yapımlarda yer alan Tommy Lee Jones ve 12 Monkeys, Snatch, Fight Club gibi filmlerdeki karakter oyunculuklarıyla sevilen Brad Pitt, filmde baba ve oğulu canlandıracak.

İsmini latincede “yıldızlara” anlamına gelen Ad Astra‘dan alan filmde Brad Pitt, otistik bir ordu mühendisi olan Roy McBride’ı canlandıracak. McBride, 20 yıl önce Neptün’de görevdeyken kaybolan ve bir daha haber alınamayan babasına ne olduğunu anlamak için güneş sisteminde uzun ve gizem dolu bir yolculuğa çıkacak.

Filmin vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz