Haberler

Bohemian Rhapsody’den Beklenen Yeni Fragman Yayınlandı

Bohemian Rhapsody'den Beklenen Yeni Fragman Yayınlandı

Başrolünde Mr. Robot’la tanıdığımız Rami Malek’in yer aldığı Freddie Mercury biyografisi Bohemian Rhapsody’den beklenen yeni fragman yayınlandı. 

Müzik dünyasının gelmiş geçmiş  en efsanevi karakterlerinden olan Freddie Mercury ve onun grubu Queen’i anlatan film, çekimlerinin başladığı günden beri çok geniş bir kitle tarafından yakından takip ediliyor. Mayıs ayında yayınlanan ilk fragmanıyla seyircisini heyecanlandırmayı başaran Bohemian Rhapsody‘den beklenen yeni fragman sonunda yayınlandı.
Önümüzdeki dönemin en çok beklenen filmi olamaya aday Bohemian Rhapsody’nin başrolünde Mr.Robot‘la Emmy ödülü almayı başarmış Rami Malek yer alıyor. Film, taşıdığı biyografik ögelerin yanında perde arkasında yaşananlara da ışık tutuyor. 

Show Must Go On! 

 
Filmin yönetmen koltuğunda ilk başta X-Men filmleriyle tanıdığımız Bryan Singer otururken çekimlerin bitmesine iki hafta kala ortadan kaybolması üzerine filmi Dexter Fletcher tamamladı. Bohemian Rhapsody‘nin senaryosu ise The Theory of Everthing ve Darkest Hour gibi başarılı biyografik filmlere imza atan  Anthony McCarten ile Justin Haythe‘in kaleminden çıktı. Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde  Ben Hardy, Gwilym Lee ve Joseph MazelloQueen üyeleri Roger Traylor, Brian May ve Jon Deacon‘ı canlandırıyor.
Vizyon tarihi 2 Kasım olarak belirlenen Bohemian Rhapsody şimdiden bütün ilgiyi üstüne çekmiş durumda.  Freddie Mercury ile olan randevusunu kaçırmak istemeyen sinemaseverler şimdiden salonlarda yerlerini alabilirler. 

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz