İstanbul’un harika boğaz manzarasına sahip olan, tarihi dokusuyla kendine hayran bırakan ve bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan; 2017 yılından beri yaz aylarında sinemaseverler için keyifli bir durak haline gelen Beykoz Kundura’da açık havada gerçekleşen ‘’Bir Yaz Gecesi Sineması’’, MUBİ iş birliği ile 7 – 28 Ağustos tarihleri arası sinemaseverlerle tekrar buluşmaya hazırlanıyor.


Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle kültür-sanat faaliyetlerinin tümüne bir süreliğine ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise kontrollü normalleşme süreciyle birlikte kültür-sanat mekanları; kapılarını belirli sağlık önlemleri doğrultusunda tekrar açmaya başladı. Mart ayından beri etkinliklerine ara veren Beykoz Kundura da Temmuz ayında kapılarını açacağını müjdeledi.


”Bir Yaz Gecesi Sineması”Kundura Sinema ve MUBI Türkiye İş Birliği İle Gerçekleştirilecek.

Boğaz kenarında yer alan eşsiz ortamında  sinemaseverleri  açık hava sinema gösterimiyle tekrar bir araya getirecek olan Bir Yaz Gecesi Sineması, 7 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında Kundura Sinema ve MUBI Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilecek. Açık hava film gösterimleri ile Ağustos ayında sinema tarihinden unutulmaz filmlerin bir araya getiriliceği “Bir Yaz Gecesi Sineması” nda MUBI Türkiye’nin hazırladığı özel gösterim programı ise merakla bekleniyor. Zorlu pandemi koşullarında beyaz perdeden ayrı düştüğümüz bu günlerde, açık hava film gösterimleriyle sinemaseverlerin yaz akşamlarına renk katacak olan etkinlik ile ilgili Kundura Sinema’nın program ve ulaşım detayları çok yakında www.beykozkundura.com adresinde açıklanacak.

Yayınladıkları video ile aldıkları sağlık önlemlemleriyle birlikte hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Beykoz Kundura, ziyaretçilerini hijyen kurallarını en üst seviyede tutarak karşılamayı amaçlıyor. Beykoz Kundura, açık hava etkinlik alanı için aldıkları özel önlemlerin yanı sıra, kafe ve restoranlarının oturma planlarını da sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenledi. Etkinlik alanı içerisinde salgından korunmak ve alınması gereken bireysel önlemleri hatırlatmak amacıyla yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.