pulp1

Sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, BELONG adlı parti serisine ikincisi ile devam ediyor.

Kült filmlerden yola çıkarak düzenlenen BELONG partileri, sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vadediyor. Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin ikincisi Quentin Tarantino’nun unutulmaz filmi Pulp Fiction konsepti ile 25 Haziran Perşembe günü saat 21:00’da, Beyoğlu’nun en keyifli mekanlarından Mentha’da gerçekleşecek. 

Pulp Fiction filminin hayranları başta olmak üzere tüm sinemaseverleri ve hafta içi de olsa partilemek benim işim diyen herkesi bir araya getirecek Pulp Fiction temalı BELONG partisinde, DJ kabininde Orkun Bozdemir yer alacak. Eklektik müzik zevki, üst düzey DJ’lik tekniği ve dans müziğine dair geniş vizyonu sayesinde Türkiye’nin en saygın ve en yoğun takvime sahip DJ’lerinden biri olan, kulüp ve festivallerin aranan ismi Orkun Bozdemir geceye özel olarak hazırlayacağı müziklerin yanısıra Pulp Fiction’ın muhteşem film müzikleriyle katılımcılara benzersiz bir deneyim sunacak.

pulp-fiction-movie-hd-wallpaper-1920x1080-6922

Honey Bunny ve Pumpkin kadar gözü kara filmseverlerin Surf Rider dinleyerek dans edebilecekleri partide, geceye özel yarışma ve sürprizlerin yanı sıra Big Kahuna Burger’in gizli tarifi de gün ışığına çıkacak.

Pulp Fiction temalı BELONG partisinin biletlerini, Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Mentha’nın mekan sponsoru olarak destek verdiği bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

Önemli Notlar: 

  • Konsepte uygun kıyafet zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Etkinlik akşamı mekan girişinde bilet satışı olmayacaktır.
  • Bilet fiyatı: Tam 25 TL, Öğrenci 15 TL Bilet almak için buraya tıklayınız

Yazar Hakkında

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.