Haberler

Bağımsız Akım Tanıtım Etkinlikleri

ba

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-TV Bölümü öğrencilerinin bir araya gelerek kurdukları Bağımsız Akım oluşumu,  12-13-14 Mayıs 2014 tarihlerindeki seminer, sempozyum ve film gösteriminden oluşan bir dizi etkinlik ile tanıtımlarını gerçekleştirecekler.

Kendilerini Sinema Aktivistleri olarak tanımlayan Bağımsız Akım; öğrencilerin sanatsal çalışmalarını daha iyi standartlarda gerçekleştirmeleri ve mesleklerinde daha aktif roller üstlenmeleri amacıyla yola çıkmış bir oluşum. 

12 Mayıs’ta Marmara Üniversitesi Acıbadem kampüsünde ‘Eleştirmenlerin Gözünden: Türkiye Sinemasının Bugünü ve Geleceği’ başlıklı panelle başlayacak olan etkinlik programı şu şekilde:

ba1

Ayrıntılı bilgi için:

www.facebook.com/events/1494957184052910/

facebook.com/bagimsizakim
twitter.com/bagimsizakim

İsa Aykurt
1983 yılında Mersin’de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Maliye bölümü mezunu. Müzik ve sinema ile ilgili olduğu her an yaşadığını hissediyor. 2012 yılında, İstanbul’a yerleşip sosyal medya üzerine eğitim aldı. Sosyal medyayı, müzik ve sinemayı da içerecek şekilde mesleği yapma çabasında. Kedileri, kargaları, kaplumbağaları, gitarları, plakları, filmleri... sever. Filmi sinemada, müziği konserde izlemeyi daha da çok sever.

Yorum yaz