Universal Pictures’ın Tom Cruise‘lu yeni filmi, ”American Made” in ilk fragmanı an itibariyle yayında!

Tom Cruise – American Made

1980’li yıllarda, CIA adına gizli operasyonlarda kullanılan ABD’li pilot Barry Seal’ın gerçek öyküsüne dayanan American Made, vizyon tarihi için gün sayıyor.

2002 yılında yönettiği The Bourne Identity ile beğeni toplayan Doug Limen‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin fragmanında, Tom Cruise’u alışılagelmiş rollerden farklı olarak, gerçek hayata daha yatkın bir rolde görüyoruz.

Lord of Wardan çokça esintiler gördüğümüz fragmanda açık bir anlatım göze çarparken bunu, filmin birçok sürprize gebe olduğuna dair bir işaret olarak değerlendirebiliriz.

Aksiyon sahnelerinin gerçeğe yakın bir biçimde gösterildiği fragman, uçmalı zıplamalı sahnelerden oldukça uzak gözüküyor. Zira, Universal’ın gerçek hayat uyarlamalarında bile aksiyonu en üst seviyede tutan yapımlarından sonra bu tutum oldukça şaşırtıcı ve merak uyandırıcı.

Vizyon tarihi Eylül 29 olarak açıklanan filmde, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, E. Roger Mitchell, Jesse Plemons, Lola Kirke, Alejandro Edda, Benito Martinez, Caleb Landry Jones ve Jayma Mays gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.