Haberler

Bohemian Rhapsody’nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Bohemian Rhapsody'nin İlk Fragamanı Yayınlandı!

Freddie Mercury biografisi Bohemian Rhapsody’den ilk görüntüler…

2010 yılından beri gerek oyuncu değişimi, gerek yönetmen değişikliği yüzünden uzadıkça uzayan çekimler nihayet tamamlandı. Bryan Singer yerine Wild Bill(2011), Sunshine on Leith(2013) ile tanıdığımız Dexter Fletcher’in yönetmen koltuğuna oturuduğu Bohemian Rhapsody önümüzdeki Kasım ayında sinemalarda olacak.

Film grubun doğuşundan başlayarak, şöhret basamaklarını tırmandıkları 70’li yılları,  efsane haline gelmiş 85’teki Live Aid konserini ve grup içinde olan bütün olayları Rami Malek‘in canlandırdığı Freddie Mercury‘e odaklanarak anlatıyor. Tabii Queen grubunun diğer üyeleri de es geçilmemiş. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan ekipte  Ben Hardy grubun davulcusu Roger Taylor‘ı canlandırırken,  Joseph Mazzello bas gitarda John Deacon’a, Gwilym Lee ise gitarist Brian May‘e hayat veriyor.

Grubun ikonik parçaları We Will Rock You, Bohemian Rhapsdoy, Another One Bites the Dust ve Killer Queen’i de içinde barındıran teaser Queen’in mirasını beyaz perdeye taşıyabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Merak edenler için afiş aşağıda.

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Yorum yaz