steve-carrell

Bruce Willis’in yeni Woody Alen filminde Kristern Stewart ve Jesse Eisenberg ile birlikte rol alacağı haberini geçtiğimiz günlerde sitemizden bildirmiştik. Fakat planlarda büyük bir değişiklik oldu ve, henüz ismi konulmamış bu dönem filminde Bruce Willis’in yerini Steve Carell’in aldığı bildirildi.

Şimdilerde Broadway gösterisi Misery’de sahne alan Bruce Willis’in programının çekim tarihleriyle uymaması nedeniyle aktörün projeden ayrılmak zorunda kaldığı söyleniyor.

Aslında Steve Carell, Woody Allen tarzına pek de yabancı değil. 2004 yapımı Woody Allen filmi Melinda and Melinda’da kendisinin küçük bir rolü olmuştu. Aktör bu yeni filmle Blake Lively, Parker Posey, Kristen Stewart, Jesse Eisenberg, Jeannie Berlin, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick ve Paul Schneider’dan oluşan bir kadroya da katılmış oldu.

Carell’i önümüzdeki aylarda Julianne Moore ve Ellen Page ile birlikte rol aldığı dram filmi Freeheld ve Brad Pitt, Christian Bale ve Ryan Gosling’ten oluşan yıldız kadrosuyla The Big Short’ta izleme fırsatını bulacağız.

Yazar Hakkında

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.