Haberler

Yeni Rolling Stones Filminden Detaylar!

NEW YORK - MAY 11: Musician Charlie Watts, singer Mick Jagger, and musician Keith Richards of The Rolling Stones attend the re-release of The Rolling Stones' "Exile on Main St." album at The Museum of Modern Art on May 11, 2010 in New York City. (Photo by Stephen Lovekin/Getty Images)

Daha önce bildiğiniz gibi Mick, Keef ve çetesi yani Rolling Stones ile ilgili birkaç film çekilmişti fakat Andy Goddard, Exile On Main Street: A Season In Hell With The Rolling Stones filmiyle yepyeni bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

group-2-large

İsminden anlaşılacağı gibi film Rolling Stones’un en çok satan albümlerinden birinin kaydını yaptıkları bir yaza odaklanıyor ve gerçek olaylar üzerinden anlatılıyor.

Robert Greenfield’in kitabından Brandon and Philip Murphy tarafından senaryolaştırılan film için şimdilerde Mick Jagger ve Keith Richards’ı canlandıracak oyuncu arayışı devam ediyor. Richard Branson’a ait Virgin tarafından desteklenen filmin çalışmaları 2012 yılına dayanıyor. Planlanan şekilde ilerleme halinde bu yılın sonunda çekimlere başlanacağı tahmin ediliyor.

Şu aralar Daredevil ve Luke Cage’in de içinde bulunduğu Marvel’s Netflix TV serisiyle meşgul olan yönetmen Goddard’ın son filmi A Kind Of Murder da festivalleri dolaşmaya başladı bile.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz