Haberler

Yeni Linklater Filmi ‘Everybody Wants Some’dan Yeni Fragman!

Richard Linklater’ın Boyhood’dan sonra tekrar yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve merakla beklediğimiz filmi Everybody Wants Some’ın yeni fragmanı yayımlandı.

everybody

Oyuncu kadrosunda Will Brittain, Zoey Deutch, Ryan Anthony Guzman, Tyler Hoechlin, Blake Jenner, Glen Powell ve Wyatt Russell gibi pek çok genç isim bulunan film aynı zamanda Van Halen, The Knack, Blondie ve The Cars gibi 1980’lerin efsane isimlerinden oluşan soundtracke sahip.

Senaristliğinde ve yönetmenliğinde Richard Linklater’ın bulunduğu ve adını Van Halen’ın 1980 tarihli Women and Children First albümünün hit şarkısından alan Everybody Wants Some, bir üniversitenin beyzbol takımı oyuncularının özgürlüklerini keşfederken yaşadıklarını konu almakta olan film, bir nevi 1993 yapımı kült film Dazed and Confused’un devamı niteliği taşıyor.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz