Haberler

Wim Wenders’ın “Submergence” Filminden İlk Fragman Yayımlandı

Paris, Texas ve Berlin Üzerindeki Gökyüzü filmlerinin yönetmeni Wim Wenders’in Submergence adlı son filminden ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayımlandı.

Submergence, su altı araştırmaları yapan Danielle (Vikander) ile İskoçyalı bir ajan olan James (McAvoy) arasındaki aşkın, mesafelerle ve imkansızlıklarla sınanması anlatılıyor. Danielle, Grönland Denizi’nin derinliklerinde araştırmalarına devam ederken; James, kendini su mühendisi olarak tanıttığı teröristler tarafından Somali’de tutsak edilmektedir. İkili birbirlerinden kilometrelerce uzakta farklı mücadeleler vermekte olsalar bile, tanıştıkları ve beraber geçirdikleri birkaç günü hala hatırlamakta ve özlemektedirler…

James McAvoy ve Alicia Vikander‘i bir araya getiren Submergence, J. M. Ledgard‘ın aynı adlı  romanından beyazperdeye uyarlandı.

29 Eylül – 08 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Filmekimi‘nde gösterilen filmin, 18 Mayıs 2018‘de İngiltere’de vizyona girmesi bekleniyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz