Haberler

Wes Anderson’un Yeni Animasyonundan İlk Fragman!

The Grand Budapest Hotel, The Royal Tenenbaums, Moonrise Kingdom ve Darjeeling Limited gibi başarılı filmlerinin yanında Fantastic Mr. Fox adlı filmi ile animasyon dünyasına göz kırpan ünlü yönetmen Wes Anderson’ın yeni animasyon filmi Isle Of Dogs‘tan ilk fragman yayımlandı.

Yönetmenin beraber çalışmayı oldukça sevdiği ve filmlerinin nerdeyse hepsinde rol verdiği oyuncu Bill Murray‘in yanı sıra Scarlett Johansson, Bryan Cranston, Liev Schriber, Tilda Swinton, Edward Norton, Greta Gerwig gibi yıldız isimler de seslendirme ekibinde yer alıyor.

Günümüzden 20 yıl sonrasında geçen filmde; kaybolan köpeğini aramaya çıkan 12 yaşındaki Atari Kobayashi adlı bir çocuğun, Magasaki şehrindeki tüm evcil köpeklerin postalandığı Çöp Adası’nın varlığını öğrenmesiyle adaya gidip diğer evcil köpeklerle başlattığı arama çalışmaları ve bu sırada başından geçen maceralar anlatılıyor.

İşte Türkiye’de 29 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin fragmanı:

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz