Haberler

Wes Anderson’ın Sıradaki Filmi Bir Müzikal Mi Olacak?

Wes Anderson'ın Sıradaki Filmi Bir Müzikal Mi Olacak?

Isle Of Dogs ile bu yıl adından oldukça söz ettiren Wes Anderson bu kez beyazperde için bir müzikal hazırlığında.

Her ne kadar Anderson filmlerinde müziğin oldukça önemli bir yeri olsa da, 22 yıllık sinema kariyerinde Wes Anderson ilk kez bir müzikale imza atacak.

Müzikal hakkındaki gelişmeler henüz sır gibi saklı tutuluyor ve proje hakkında fazla bir bilgi mevcut değil. Buna rağmen filmin İkinci Dünya Savaşı sonrasında Fransa’da geçeceği konuşuluyor.

Müzikalin isminin ne olacağı şuan için bir merak konusu olsa da, filmin 2019 Şubat ayında Fransa Angoulême’de çekilmeye başlanması ve 2020 yılının başlarında vizyona girmesini planlanıyor.

Anderson daha önceki filmlerinde 20th Century Fox, Focus Features ve Fox Searchlight ile çalışmıştı ama henüz yapımcının kim olacağına dair net bir cevap bulunmuyor.

Her şey oldukça belirsizken şu an için tek söyleyecebileceğimiz Anderson’un kendine has tarzını farklı türlerde izleyebilmenin heyecan verici olduğu.

 

 

 

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz