Haberler

Vizyonu Ertelenen Filmlere ”Black Widow” da Katıldı

Disney’in koronavirüs nedeniyle vizyon tarihini ertelediği son film Scarlett Johansson’un başrolde olduğu ‘Black Widow’ oldu.

Scarlett Johansson‘un başrolde olduğu ve Disney’in yaz sezonundaki en iddialı yapımlarından ”Black Widow”un 1 Mayıs’taki vizyon tarihi ertelendi. Uzun süredir filmin vizyona girmesini bekleyen ”Black Widow” hayranları erteleme söylentisi ilk çıktığında sosyal medyada filmin ertelenmemesi için kampanya yapmıştı.

Disney, bir süre önce Mulan’ın aynı adlı canlı aksiyon yeniden yapımını ve Yeni Mutantlar (The New Mutants) filmlerini ertelediğini açıklamıştı. Disney ayrıca 15 Nisan ve 8 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak olan Dev Patel‘in rol aldığı “The Personal History of David Copperfield”, Amy Adams’lı “The Woman in the Window”un vizyon tarihini de erteledi. Gösterime girmesi ertelenen filmlerin ne zaman vizyona gireceği ise belli değil.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz