Ülkemizde vizyona gireceği tarihe günler kala, Nicole Kidman’ın başrolünde yer aldığı Destroyer’dan merakla beklenen yeni poster geldi.

Prömiyerini geçtiğimiz sene Telluride Film Festivali’nde gerçekleştiren aksiyon ve gerilim türündeki ”Destroyer”ın yönetmenliğini ”Aeon Flux”, ”The Invitation” ve ”Jennifer’s Body” gibi filmleriyle tanınan Karyn Kusama üstleniyor. Ayrıca filmde Nicole Kidman‘a; başarılı oyuncu Sebastian Stan, “Orphan Black” dizisinin yıldız oyuncusu Tatiana MaslanyToby Kebbell, üç Altın Küre adaylığı bulunan Bradley Whitford, Jade Pettyjohn ve Scoot McNairy de eşlik ediyor.

Filmin konusu ise şu şekilde: Büyük bir soyguncunun peşine düşen bir dedektif olan Erin Bell, uzun yıllardır Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışmaktır. İşinde eski saygınlığını yitiren genç kadının özel hayatında da işler pek yolunda gitmez. Kızı Shelby ile de sorunları olan Erin oldukça sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Tam da bu sırada hiç hesaba katmadığı bir durumla karşı karşıya kalır. Genç kadının en büyük kabusu yeniden ortaya çıkar. Dolabında önemli bir ipucu bulan Erin, bu sayede yıllar önce peşine düştüğü ancak yakalamayı başaramadığı büyük soyguncu Silas’ın hala hayatta olduğunu öğrenir. Silas’ı yakalamak Erin için kişisel bir mesele haline gelir ve vakit kaybetmeden onun peşine düşer.

Destroyer”ın Türkiye’deki vizyon tarihi ise 19 Nisan 2019 olarak duyuruldu.

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.