Haberler

Vaughn Stein İmzalı İnheritance’dan Fragman Yayınlandı!

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (10080979be) Lily Collins PBS Masterpiece photocall, Arrivals, TCA Winter Press Tour, Los Angeles, USA - 01 Feb 2019

Vaughn Stein İmzalı İnheritance’dan Fragman Yayınlandı!

Başrolünü Lily Collins, yönetmenliğini ise Vaugh Stein‘ın üstlendiği Inheritance seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Love Rosie, Rules Don’t Apply, Abduction ve Les Miserables gibi filmleriyle tanınan Lily Collins‘e Simon Pegg‘in yanı sıra Connie Nielsen ve Chace Crawford gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin senaristliğini ise ilk uzun metraj filmini kaleme alan Matthew Kennedy üstleniyor. Zengin bir ailenin öyküsünü konu alan Inheritance, evin babasının ölümü üzerine büyük bir miras kalan eşi ve kızını ve mahvolan hayatlarını konu alıyor.

Dünya çapında yayılım gösteren corona virüs nedeniyle herhangi bir değişiklik olmazsa, Inheritance’ın 22 Mayıs 2020 tarihinde sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz:

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz