Haberler

Uzun Süredir Beklenen James Franco İmzalı Zeroville’den Yeni Fragman Yayınlandı

Uzun süredir beklenen James Franco imzalı Zeroville’den yeni fragman yayınlandı.

İlk olarak 2015 yılında yayınlanması planlanan Zeroville dağıtıcı şirketin iflası sebebiyle vizyona girememişti. Uzun yıllar süren bekleyişin ardından ABD’de başka bir dağıtım şirketi ile anlaşan film, ilerleyen günlerde vizyona girmeye hazırlanıyor.

Steve Erickson‘ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda James Franco‘nun yanı sıra Seth Rogen, Megan Fox, Joey King, Will Ferrell, Dave Franco, Danny McBride ve Jacki Weaver gibi isimler yer alıyor.

Film, yönetmenliğinin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda da yer alan James Franco‘nun canlandırdığı Vikar isimli karakterin 1969 yılında Hollywood’a gelişini ve oyunculuk sektördeki maceralarını konu alıyor.

Yıllardır merakla beklenen Zeroville‘in  20 Eylül 2019 tarihinde ABD’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz