Haberler

Train To Busan’ın Devam Filminin Vizyon Tarihi Belirlendi

Train to Busan‘ın devam filmi olan Peninsula‘nın distribütörü filmin vizyon tarihini belirlediklerini açıkladı.

2016 yapımı Train to Busan, yayınlandığında oldukça ses getirmiş ve yapımcılar devam film için çalışmalara başlamıştı. Yeon Sang Ho’nun yeniden yönetmenliği üstlenedeği filmin senaryosunu, ilk filmde olduğu gibi Park Joo-Suk ile birlikte kaleme alacak. Devam film Peninsula‘nın vizyon tarihi 12 Ağustos 2020 olarak duyurulsa da, dağıtımcı şirket tarihi netleştirmediklerini ancak filmin 2020’nin ağustos ayında vizyona gireceğini bildirdi.

Peninsula, ilk filmin geçtiği dönemde zombi istilasından dolayı Kore’den ayrılmaya zorlanan insanların hikayesini anlatacak. Kang Dong Won, Lee Jung Hyun, Lee Re, Kwon Hae Hyo, Kim Min Jae ve Goo Kyo Hwan devam filmin kadrosunda yer alacak isimler.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz