Zombi filmlerine farklı bir soluk getiren Train To Busan‘ın devam filmi Peninsula‘dan 2 afiş geldi.

2016 yılında büyük bir hite dönüşen ve türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan Train To Busan‘ın geçtiğimiz aylarda devam filmi Peninsula‘nın çekimlerine başlandığı duyurulmuştu. İlk filmde yaşanan olayların 4 yıl sonrasını anlatan filmden gece ve gündüz versiyonlu 2 yeni afiş yayınlandı. İlk afişte karanlık ve terk edilmiş bir bölgede etrafı zombilerle çevrili yürüyen biri görülüyor. İkincisinde de serinin yeni baş karakterleri Jung Suk ve Min Jung bir aracın arkasından beklerken güneş zombileri aydınlatıyor.

İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Yeon Sang-ho bu filmde de yönetmen koltuğunda. Bir önce filmde olduğu gibi bu kez de senaryoyu Park Joo-Suk ile birlikte yazıyor. Filmin yeni kadrosunda Kang Dong Won, Lee Jung Hyun, Kwon Hae Hyo ve Kim Min Jae yer alıyor.

Peninsula‘nın bu yaz vizyona girmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

İrem Naz Güvel

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.